Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Ulotka „Porta fidei”

Dostępność: duża ilość
Cena: 0,40 zł 0.40
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Obrazek „Porta fidei” został przygotowany jako część programu duszpasterskiego „Panie, przymnóż nam wiary!”. Wyraża on główne myśli i cele tego programu. Ma cztery strony. Na pierwszej stronie znajduje się graficzne przedstawienie „Bramy Wiary”, na której widać symbole ewangelistów, znaki wyrażające cztery części Katechizmu Kościoła Katolickiego, a także symbol Ducha Świętego i Jego darów, mówiący o posłaniu do świata. W centralnej części rysunku jest monstrancja ze znakiem siedmiu sakramentów.
Na drugiej stronie obrazka zamieszczony został tekst Credo (Skład Apostolski) z krótkim słowem wprowadzającym i podsumowującym. Teksty te zwracają uwagę na znaczenie wyznania wiary i drogi wzrostu tej wiary.
Trzecia strona to myśli i pytania do refleksji, nawiązujące do tematów, poruszanych w czasie kolejnych tygodni Roku Wiary. Jest to również propozycja zwrócenia się do swoich bliskich z prośbą o modlitwę w swojej intencji i wyrażeniem gotowości do rozmowy na temat wiary.
Ostatnia strona obrazka zawiera modlitwę na Rok Wiary, która może być odmawiana zarówno indywidualnie jak też w rodzinie i we wspólnocie gromadzącej się w kościele. Treść tej modlitwie również nawiązuje do tematów poruszanych w programie „Panie, przymnóż nam wiary”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl