Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

To bowiem jest wolą Ojca mego – ks. Kaziemierz Skwierawski

Dostępność: duża ilość
Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wszystko, co Mi daje Ojciec, do Mnie przyjdzie, a tego, który do Mnie przychodzi, precz nie odrzucę, ponieważ z nieba zstąpiłem nie po to, aby pełnić swoją wolę, ale wolę Tego, który Mnie posłał. Jest wolą Tego, który Mnie posłał, abym nic nie stracił z tego wszystkiego, co Mi dał, ale żebym to wskrzesił w dniu ostatecznym. To bowiem jest wolą Ojca mego, aby każdy, kto widzi Syna i wierzy w Niego, miał życie wieczne. A Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym (J 6, 37-40).
Każdy autentyczny chrześcijanin, idąc śladem Chrystusa, stara się we wszystkim dostrzec i wypełnić wolę Ojca Niebieskiego. Byłoby to niewykonalne bez objawienia Bożego. Toteż możliwość wgłębiania się w słowo Boże jest naszym błogosławionym przywilejem, umożliwiającym rozpoznanie i przyjęcie zamiarów Bożych. Taki zamysł przyświeca tej publikacji, dokumentującej rekolekcje poświęcone szukaniu woli Bożej w Piśmie Świętym.
Pragnę zadedykować ten tomik wszystkim ochrzczonym, by mówili jak Jezus: (...) Moim pokarmem jest wypełnić wolę Tego, który Mnie posłał, i wykonać Jego dzieło (J 4, 34).


Autor

O publikacji

Rok wydania 2017
Liczba stron 184
Format 115x190 mm
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7422-830-5
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl