POLECAMY20 lutego - wspomnienie św. Hiacynty i św. Franciszka. To oni wraz z Łucją spotykali w Fatimie Maryję, która przekazała im orędzie,
by odmawiali różaniec.

Książka dla dzieci opisująca te wydarzenia dostępna teraz
w cenie 12 zł!

Zapraszamy!

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Testament serca

Dostępność: duża ilość
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Testament serca. Prezent dla potrzebującego

Redakcja: Barbara Gruszka-Zych

Czas spędzany w samotności ma szansę stać się czasem refleksji. Testament serca podarowany człowiekowi choremu, uzależnionemu, więźniowi może być pierwszym krokiem, zachęcającym go do podjęcia wysiłku przemyślenia, co naprawdę jest w życiu ważne. Może też stać się formą rozmowy z bliskimi. Podarowana książka to uczynek miłosierdzia wobec człowieka w potrzebie, szczególnie cenny w Roku Jubileuszu Miłosierdzia.


Wystarczy przelew na kwotę 29,90 zł - Wydawnictwo dostarczy Twój prezent.

 

Testament Serca to zbiór na pozór łatwych pytań o to, kim jesteśmy. Przeżyte doświadczenia obojętnie jakie by one nie były, pozwalają bardziej zrozumieć samych siebie i innych. Warunkiem koniecznym jest jednak pewna analiza zdarzeń, wgląd w ich istotę. Testament serca daje możliwość zmierzenia się z samym sobą w spokojny sposób. Jest również szansą, na podarowanie czegoś, co jest cenniejsze niż majątek – opowieści o Twoim życiu, doświadczeniach życiowych, popełnionych błędach, wygranych bitwach. Często to, co wydaje się pozornie śmieszne i małostkowe, dla innych może znaczyć bardzo wiele.

 


„Urodziłem się 27 sierpnia 1969 roku. Przez ostatnie 10 lat w moim najbliższym otoczeniu umierali mniej lub bardziej bliscy mi ludzie. Jedni byli bardzo młodzi, inni – jak moja babcia wiekowi. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale pomimo tego, nieustannie czułem, że w wielu przypadkach zabrakło mi czasu, żeby jeszcze o coś zapytać, porozmawiać, odwiedzić, spojrzeć, wypić herbatę…

Zacząłem pytać ludzi, którzy stawali na mojej drodze, czy mają podobne doświadczenia. Okazało się, że w zdecydowanej większości tak.

Pytałem ich, czy mają napisany testament. Większość mówiła, że nie. Na pytanie dlaczego? – najczęściej odpowiadali, że jeszcze mają czas, albo, że nie mają nic cennego, co mogliby przepisać swoim bliskim. Pytałem dalej – jak myślisz, ile jeszcze masz czasu…? Czy na pewno nie masz nic do dania swoim bliskim? Czy cenniejsze niż majątek – nie jest Twoje życie, doświadczenia życiowe, wygrane bitwy, popełnione błędy…?

Zacząłem zadawać sobie pytania próbować na nie odpowiadać. I wtedy napisałem własny testament – Testament serca. Pytania, które sobie zadałem, stały się inspiracją dla wielu ludzi, którzy postanowili spotkać się ze samym sobą, pisząc własny Testament serca. Niezależnie dla kogo, po co i dlaczego”.

Autor

 

Przeczytaj fragment książki


Uwaga: Prosimy wybrać dostawę – Testament serca. Prezent dla potrzebującego

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl