POLECAMY20 lutego - wspomnienie św. Hiacynty i św. Franciszka. To oni wraz z Łucją spotykali w Fatimie Maryję, która przekazała im orędzie,
by odmawiali różaniec.

Książka dla dzieci opisująca te wydarzenia dostępna teraz
w cenie 12 zł!

Zapraszamy!

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Roma Sacra – Święty Rzym. Przewodnik – Wojciech Kęder

Dostępność: duża ilość
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wśród wielu przewodników po Rzymie dostępnych na rynku, niniejszy przewodnik wyróżnia się zarówno ze względu na treść, jak i formę. Jest on przeznaczony dla pielgrzyma-turysty nawiedzającego Święty Rzym: miasto Apostołów, męczenników, świętych, papieży. Przecież do Rzymu prowadzi nas nie tylko ciekawość. Chcemy „U progu Apostołów”, u grobu św. Piotra, św. Pawła, św. Jana Pawła II i wielu innych, dziękować Bogu za łaski, upraszać je, prosić o wstawiennictwo świętych. Dlatego też przewodnik ten zawiera nie tylko opisy wspaniałych pomników historii z czasów Imperium Romanum, Rzymu papieskiego i współczesnego, lecz także prowadzi pielgrzyma-turystę drogą objawień maryjnych w Rzymie, drogą świątyń w których spoczywają relikwie Apostołów, męczenników i wielu innych świętych, drogą cudownych wizerunków Maryi, cudownych krucyfiksów, obrazów, od setek lat otaczanych kultem przez przybyszy z całego świata.

Przewodnik ten również wyróżnia się swoją konstrukcją. O ile przewodniki rzymskie to zawsze: „Rzym i Watykan”, a przecież niemal każdy przybysz swoje pierwsze kroki w Wiecznym Mieście kieruje do bazyliki św. Piotra na Watykanie, niniejszy przewodnik prowadzi pielgrzyma drogami, którymi on najczęściej przemierza Wieczne Miasto. Starannie dobrany wybór kościołów, muzeów, pomników kultury ukazuje mu te najsłynniejsze i najpiękniejsze, nawiązując do ich, często dramatycznej historii. Ostatnia część przewodnika obejmuje słynne miejscowości podrzymskie, od Ostii zaczynając, przez Castel Gandolfo, na sanktuarium maryjnym w Mentorella kończąc.

PATRONAT MEDIALNY

O publikacji

Liczba stron 384
Format 120x215 mm
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7422-822-0

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl