POLECAMY20 lutego - wspomnienie św. Hiacynty i św. Franciszka. To oni wraz z Łucją spotykali w Fatimie Maryję, która przekazała im orędzie,
by odmawiali różaniec.

Książka dla dzieci opisująca te wydarzenia dostępna teraz
w cenie 12 zł!

Zapraszamy!

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Radość dawania. Hanna Chrzanowska we wspomnieniach, listach, anegdotach

Dostępność: duża ilość
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Hanna Chrzanowska. To ona stworzyła w Polsce hospicjum domowe i opiekę wyręczającą dla rodzin osób przewlekle chorych. Przekonywała, że oprócz pomocy lekarsko-pielęgniarskiej trzeba dostarczyć niepełnosprawnym rozrywkę, umożliwić naukę i pracę, obdarzyć przyjaźnią i miłością, zabrać na wycieczkę, do kina czy teatru, a w prezencie kupić nową sukienkę. Troszczyła się też o duchowość. Angażowała studentów, młodzież, księży, kleryków, siostry zakonne,  organizowała rekolekcje. I wszystkich zarażała swym śmiechem i energią.

Dziękujemy Bogu za to, że byłaś wśród nas taka, jaka byłaś, z tą Twoją wielką prostotą, dobrocią, z tym wewnętrznym spokojem, a zarazem z tym wewnętrznym żarem, że byłaś wśród nas jakimś wcieleniem Chrystusowych błogosławieństw z Kazania na Górze. Byłaś dla mnie ogromną pomocą i oparciem. Kard. Karol Wojtyła podczas pogrzebu Hanny Chrzanowskiej w 1973 r.

O publikacji

Rok wydania 2018
Opracowanie Marzena Florkowska
Wydanie drugie uzupełnione
Liczba stron 328
Format 156x232 mm
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7422-883-1
Dla kogo? Dorosłych, młodzieży, każdego, kto chciałby poznać życiorys nowej błogosławionej
Okazja Beatyfikacja Hanny Chrzanowskiej, codzienna lektura
Dlaczego warto? Pozwala na poznanie nowej polskiej błogosławionej. Oparta o listy i wspomnienia bliskich, znajomych i przyjaciół Hanny Chrzanowskiej. Jedna z niewielu biografii Hanny Chrzanowskiej na rynku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl