POLECAMY20 lutego - wspomnienie św. Hiacynty i św. Franciszka. To oni wraz z Łucją spotykali w Fatimie Maryję, która przekazała im orędzie,
by odmawiali różaniec.

Książka dla dzieci opisująca te wydarzenia dostępna teraz
w cenie 12 zł!

Zapraszamy!

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Kurier Wydawnictwa św. Stanisława BM "Chrystus i Ty" nr 37 - ChiT

CHIT-37_1.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Cena: 0,99 zł 1,99 zł 0.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W ostatnim czasie wzmogły się ataki na Kościół ze strony antychrześcijańskich środowisk. Bluźnierstwa zaczęły szerzyć się na nieznaną nam skalę. Usłyszeliśmy o księżach popełniających samobójstwa i porzucających stan kapłański. Na całym świecie ma miejsce masowe odejście od wiary. To co dotychczas było jasno nazywane grzechem staje się przedmiotem debaty. Płoną kościoły i katedry. Tę listę moglibyśmy jeszcze wydłużać. Lepiej jednak zadać sobie pytanie: co możemy teraz zrobić? Jesteśmy chrześcijanami, ludźmi nadziei i znamy siłę modlitwy. A znakiem zwycięstwa jest dla nas Krzyż Chrystusa. Dlatego zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę w blasku Krzyża Chrystusowego.


Za 100 szt. tylko 99 zł >>

Tematem przewodnim najnowszego numeru gazety „Chrystus i Ty” jest Krzyż. 14 września br. we Włocławku-Kruszynie odbędzie się wielkie wydarzenie modlitewne „Polska pod Krzyżem”. Jest ono organizowane, by wskazując na Krzyż zachęcać wszystkich do nieustannego powrotu do źródeł wiary. W tych trudnych czasach chcemy wypraszać Miłosierdzie Boże dla całego Kościoła i Polski.
W gazecie znajdziemy także ciekawy artykuł informujący, skąd wzięło się święto Podwyższenia Krzyża Świętego oraz co stało się z Krzyżem, na którym umarł Jezus. Mamy możliwość poznać wyjątkowe miejsca – sanktuaria, które łączy Krzyż: Mogiła w Krakowie, Święty Krzyż w Górach Świętokrzyskich, Kalwaria Zebrzydowska i inne.
Zapraszamy do lektury ciekawych artykułów oraz do włączenia się w modlitwę „Polska pod Krzyżem”.

„Brońcie krzyża, nie pozwólcie, aby Imię Boże było obrażane w waszych sercach, w życiu społecznym czy rodzinnym”.

Jan Paweł II

O publikacji

Format 280x345 mm
Ilość stron 16
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl