POLECAMY
Kochała Pana Boga i ludzi, radosna, pokorna, obdarzona wieloma talentami. Taka była śp. Helena Kmieć, wolontariuszka i misjonarka zamordowana 24 stycznia 2017 roku w Boliwii. Niebawem będziemy obchodzić 3 rocznicę śmierci Helenki, wspomnijmy ją sięgając do książki/broszury „Warto pięknie żyć”!

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Adoracje. radosne spotkania z Panem - ks. Edward Staniek

Dostępność: duża ilość
Cena: 20,90 zł 20.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Niniejszy tom zawiera osiem cykli adoracji umieszczonych w latach 2001-2008 w "Materiałach Homiletycznych". Wcześniej, w podobny sposób, zostały wydane inne adoracje przygotowywane w latach 1989-2000. Mam nadzieję, że i ten tom będzie podręcznikiem modlitwy dla wielu. (...)
Tekst, jaki oddaję w ręce Czytelników, może być wykorzystywany indywidualnie, i może być pomocą w prowadzeniu adoracji, gdy zbiera się grupa ludzi na taką modlitwę. Pieśni zasygnalizowane w tekście zawsze mogą być zmienione lub w ich miejsce można wprowadzić ciszę. Ta cisza na adoracji jest najważniejsza. Trzeba podprowadzić zgromadzonych do spotkania z Jezusem, podając określony temat... Cisza jednak jest przestrzenią, w której Bóg mówi wprost do serca. O tę ciszę należy dbać w czasie adoracji prowadzonej grupowo. Ciszy musi być więcej niż słów.
Kraków, Boże Ciało 2008

O publikacji

Rok wydania 2008
Liczba stron 248
Format 160x230
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7422-188-7

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl