Polecamy


Co za przewrót!
Przewodnik po spowiedzi
dla młodzieży
– ks. Arturo Cattaneo o. Elia Coviello

Koszty dostawy

Nasze stronywww.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.
WSPOMNIENIE. Czy kapłan może być szczęśliwy?

Ks. Władysław Bukowiński ponad 20 lat był duszpasterzem w Kazachstanie, gdzie spędził w więzieniach i obozach pracy ponad 13 lat. Dobrowolnie pozostał wśród zesłańców aż do śmierci w Karagandzie w warunkach totalitarnego zniewolenia i prześladowania wierzących. Czy kapłan żyjący w takich warunkach mógł być szczęśliwy?

czytaj całość »
Targi SACROEXPO 2016 w Kielcach

Rozpoczęła się XVII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Zapraszamy na nasze stoisko - E 51!

Od lat ta wystawa przyciąga do kieleckich targowych hal blisko 5000 zwiedzających, dając możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, wyposażenia kościołów, nowymi technikami w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej.

czytaj całość »
ISKRA MIŁOSIERDZIA na RoztoczuRynek Wielki w Zamościu był ostatnim miejscem obecności Mobilnego Muzeum św. Jana Pawła II i św. Faustyny Kowalskiej − Iskry Miłosierdzia na Roztoczu. Przez jedenaście dni ta nasza ekspozycja odwiedziła następujące miejscowości: Lubaczów, Cieszanów, Tomaszów Lubelski, Łaszczów, Tarnogród, Goraj, Biłgoraj, Szczebrzeszyn i Hrubieszów.

 

czytaj całość »
Rana, która nie zagoi się nigdy. Dramat rodziny Al Bano

Wiem dobrze, że to, co przeżyłem, dla innej osoby mogłoby stać się powodem całkowitej utraty wiary, rozpaczy, nieskończonego buntu. Zamknęliśmy się w naszym bólu. Potem pojawiły się hieny. Nie waham się tak nazywać tych, którzy wykorzystywali tragedię Ylenii - naszej córki - do własnych, niskich celów. Stałem się człowiekiem, jakim nigdy nie byłem. Zdałem sobie sprawę, że mój związek z Rominą, jeszcze niedawno możliwy, zaczął ludziom przeszkadzać. Ileż nienawiści się wokół nas nagromadziło!

czytaj całość »
Iskra MIłosierdzia w Mikorzynie

 

Już niebawem 18 i 19 maja Iskra Miłosierdzia będzie w Mikorzynie.

Z okazji XIV Zjazdu Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Kaliskiej, który odbędzie się 19 maja 2016r. w Zespole Szkół w Mikorzynie, serdecznie zapraszamy do zwiedzania mobilnego muzeum Jana Pawła II i Siostry Faustyny Kowalskiej.

Muzeum będzie otwarte 18 maja w godzinach: od 17 do 20, oraz 19 maja od 10 do 16.

 

 

Iskra Miłosierdzia na Słowacji

W miejscowości Štefanov na Słowacji (koło Trnavy) od 17 do 25 maja będzie odmawiana nowenna do św. Jana Pawła II w intencji rodzin. Z tej okazji 22 maja br. będzie można tam zwiedzać mobilne muzeum św. Jana Pawła II i św. Siostry Faustyny Kowalskiej.

 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl