POLECAMY
Kochała Pana Boga i ludzi, radosna, pokorna, obdarzona wieloma talentami. Taka była śp. Helena Kmieć, wolontariuszka i misjonarka zamordowana 24 stycznia 2017 roku w Boliwii. Niebawem będziemy obchodzić 3 rocznicę śmierci Helenki, wspomnijmy ją sięgając do książki/broszury „Warto pięknie żyć”!

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.
ISKRA MIŁOSIERDZIA na Roztoczu

Rynek Wielki w Zamościu był ostatnim miejscem obecności Mobilnego Muzeum św. Jana Pawła II i św. Faustyny Kowalskiej − Iskry Miłosierdzia na Roztoczu. Przez jedenaście dni ta nasza ekspozycja odwiedziła następujące miejscowości: Lubaczów, Cieszanów, Tomaszów Lubelski, Łaszczów, Tarnogród, Goraj, Biłgoraj, Szczebrzeszyn i Hrubieszów.

Wizyta mobilnego muzeum w hetmańskim grodzie przypadła w szczególnym czasie dla Zamościan. 12 czerwca, tego dnia wspomniano 17. rocznicę pobytu papieża św. Jana Pawła II w Zamościu. Był to czas wspólnego świętowania i wyraz wdzięczności za obecność Ojca Świętego. Podsumowania z trasy mobilnego muzeum dopełnił ks. Krystian Bordzań, dyrektor Katolickiego Radia Zamość. Szacuje się, że ponad 10 tysięcy osób z terenu diecezji zamojsko – lubaczowskiej odwiedziło mobilne muzeum. Na Rynku Wielkim nie zabrakło dzieci, młodzieży, czy starszych, którzy byli ciekawi śladów św. Jana Pawła II i św. Faustyny Kowalskiej

Specjalny list z podziękowaniem za „upamiętnianie, upowszechnianie i twórcze rozwijanie dziedzictwa, które pozostawił po sobie św. Jana Paweł II oraz za włączanie się w dzieło głoszenia orędzia o Bożym Miłosierdziu”, poprzez obecność Mobilnego Muzeum na Roztoczu, przekazał metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz na ręce dyrektora Katolickiego Radia Zamość ks. Krystiana Bordzania.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl