Kontakt

WYDAWNICTWO ŚW. STANISŁAWA BM
ul. Totus Tuus 32
30-610 Kraków
wydawnictwo@stanislawbm.pl

ks. Zygmunt Kosowski
Dyrektor wydawnictwa

dyrektor@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 338
tel. 607 066 722

Dane do faktury
Jednostka Działalności Gospodarczej Kurii Metropolitalnej w Krakowie
Wydawnictwo św. Stanisława BM
ul. Franciszkańska 3
31-004 Kraków
NIP 676-10-12-646



Konto sklepu internetowego
Jednostka Działalności Gospodarczej Kurii Metropolitalnej w Krakowie
Wydawnictwo św. Stanisława BM
31- 004 Kraków, ul. Franciszkańska 3
Bank Pekao SA I O/Kraków;
SWIFT: PKOPPLPW; IBAN: PL 41 1240 4650 1111 0010 4837 3002



Dział handlowy
Agnieszka Skorut
Specjalista ds. handlowych – księgarnie, hurtownie
pn.–pt. 8.00–16.00
dzial.handlowy@stanislawbm.pl
agnieszka@stanislawbm.pl
tel. 607 060 067
tel. 12 25 75 336

Iwona Jaworska
Specjalista ds. handlowych – obsługa sklepu internetowego, realizacja zamówień indywidualnych, zagranicznych, szkoły i przedszkola
pn.–pt. 7.00–15.00
iwona@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 317
tel. 663 066 620
gg: 31039442

Edyta Twardosz
Specjalista ds. handlowych – obsługa sklepu internetowego, realizacja zamówień indywidualnych, szkoły i przedszkola
pn.–pt. 7.00–15.00
edyta@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 316
tel. 607 066 763
gg: 11442105

Marta Pudełko
Faktury i rozliczenia
marta@stanislawbm.pl

Magazyn
Tadeusz Rożkowicz
Andrzej Kucharski
tel. 661 910 552



Marketing 
Anna Dębicka-Michałek
Specjalista ds. marketingu i reklamy
marketing@stanislawbm.pl
tel. 607 066 211

 


Prenumerata „Materiałów Homiletycznych”, poczta kurialna
Stanisława Smoleń

s.smolen@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 334



Dział redakcji
Zofia Kosowska
Redaktor inicjujący
redakcja@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 332
tel. 607 060 353

Damian Klamka

Korekta, redakcja – Ekspres Homiletyczny
tel. 12 25 75 332
damian@stanislawbm.pl
gg: 4184182


Skład komputerowy
Joanna Kulma
joanna@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 313

Adam Urbanik
adam@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 313


Maciej Olborski
Administrator www

admin@stanislawbm.pl
tel. 12 25 75 313




do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl